درباره گام الکتریک

ما در گام الکتريک البرز، مجري سياست هاي مديران توانمند و کارآفريني هستيم که با علم روز اروپا و هوش و نبوغ ايراني، جريان ساز نوآوري و کيفيت در صنعت جوش و برش و صنايع فلزي شده اند.امروزه بر کسي پوشيده نيست که کيفيت محصولات شرکت گام الکتريک و جوشا تاثير قابل توجهي در کيفيت محصولات صنايع مختلف از جمله صنعت خودرو سازي، صنعت ساختمان، صنايع نفت و گاز و پتروشيمي، سازه هاي فلزي سنگين، صنايع کشتي سازي و شبکه حمل و نقل و…گذاشته است.

اين کمپاني همواره در راستاي نوآوري و استفاده از تکنولوژي روز دنيا در صنعت جوش و برش پيشتاز بوده است. کيفيت بالا و طراحي مدرن انواع دستگاه جوش و برش، محصولات گام الکتريک را نسبت به ساير محصولات موجود در بازار متمايز کرده است.

ما نيز در گام الکتريک البرز با ايجاد شبکه و زير ساخت مناسب و درخور نام بزرگ گام الکتريک، اين افتخار را داريم تا به عنوان بزرگترين و پرفروش ترين نمايندگي اين شرکت در راستاي معرفي و فروش محصولات گام الکتريک گام برداريم. واحد تحقيق و توسعه اين شرکت در همکاري با موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران و تجهيز آزمايشگاه با تجهيزات استاندارد روز اروپا علاوه بر تدوين استاندارد براي دستگاه هاي جوش در ايران، موفق به اخذ استاندارد صادرات به اروپا (CE) شده است.

آدرس کارخانه : مازندران ، ساری ، کمربندی قائم شهر، روبروی اداره هواشناسی

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، امیرآبادشمالی ، انتهای خیابان دهم ، خیابان اشکان ، پ 10

 شماره دفتر فروش : 02188288523 – 02188286834

www.Gaammarket.com

ایمیل: info@gaammarket.com